O nás

Kvalita, rychlost, důsledná komunikace a osobní kontakt s klienty, to jsou základní pilíře strategie naší firmy. Jsme profesionálové v implementaci a správě elitního podnikového informačního systému Microsoft Dynamics NAV a velmi rádi Vás o tom přesvědčíme!

Naše společnost Navitec systems s.r.o. je mladým a energickým partnerem společnosti Microsoft. Od založení Navitecu v roce 2013 se zaměřujeme na rozvoj znalostí informačního systému Microsoft Dynamics NAV u zaměstnanců našich klientů, a na osobní kontakt s klienty. Jsme přesvědčeni, že osobní komunikace s našimi klienty je právě to, co posouvá jejich business kupředu.

Filosofie práce našich zaměstnanců je tvořit činy ze slibů, které vždy plní. Než začnou něco dělat, tak nad tím přemýšlí a svou práci maximálně cílí na spokojenost klienta a jeho zaměstnance. Poctivým a pečlivým přístupem našich odborníků získáváme velmi loajální a spokojené klienty a o jejich spokojenost se dále pečlivě staráme. Spokojenost managementu, IT pracovníků i koncových uživatelů našich klientů, je základem našeho úspěchu.

Sázíme na výjimečnost! Nespokojujeme se s průměrem! Proto svým klientům nabízíme špičkový informační systém, jeho bezchybnou implementaci a kvalitní a rychlou podporu uživatelů kdykoliv je potřeba.

Věříme, že díky tomuto přístupu jsme pro Vás správnou volbou pro výběr implementačního partnera, a že stejně jako našim klientům, se Vám tato volba v budoucnu potvrdí jako správná.