Asistent provozu / účetní

Jsme mladá firma, která od svého vzniku v roce 2013 stabilně roste. Zaměřujeme se na implementaci informačních systému od Microsoftu, který dále upravujeme přesně dle potřeb našich klientů.

Do našeho týmu hledáme "strážce ohně", tzn. kolegu, kterého baví pečovat o chod firmy, vyzná se v účetnictví a je do své práce zapálený stejně jako my.

Náplň práce

• Samostatné vedení podvojného účetnictví v programu Microsoft Dynamics NAV
• Zpracování mezd
• Komunikace s finanční správou a ostatními institucemi
• Komunikace s dodavateli služeb
• Vedení spisové služby
• Vedení pokladny a výběr plateb v hotovosti
• Vyřizování korespondence
• Aktivní asistence provozu společnosti
• Zajišťování nákupů pro provoz a všech provozních potřeb

Naše požadavky

• Aktivní a samostatný přístup k práci
• Spolehlivost a odpovědnost za svou práci
• Loajalita vůči naší společnosti
• Středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
• Znalost podvojného účetnictví
• Výborná znalost aplikací Microsoft Word, Excel, Outlook
• Znalost Microsoft Dynamics NAV je výhodou, avšak nikoliv podmínkou.

Co nabízíme

• Možnost volby pracovního úvazku
• Získání znalostí práce s mezinárodním ERP systémem Microsoft Dynamics NAV
• Práce s nejmodernějšími informačními technologiemi Microsoft
• Notebook a telefon i pro soukromé účely je samozřejmostí
• Možnost flexibilní pracovní doby (nikoliv však home office)
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na volnočasové aktivity
• 25 dní dovolené
• Stravenky (105 Kč)

Splňujete výše popsané požadavky a nabídka Vás zaujala? Zašlete všechny potřebné dokumenty vypsané níže na e-mailovou adresu marketing@navitec.cz.

Průvodní dopis
       o Co Vás motivuje k této práci?
       o Co můžete nabídnout naší společnosti?

Strukturovaný životopis s fotografií

Mzdové požadavky

Preferovaný typ pracovního poměru (plný/zkrácený úvazek)

Možný termín nástupu

Přečtěte si prosím pozorně následující text o „poskytnutí souhlasu s použitím osobních údajů“ a připojte jej vždy společně s dokumenty, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi údaji.

V souladu se zněním Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. tímto poskytuji souhlas s použitím osobních údajů, obsažených v mém životopise, společnosti Navitec systems s.r.o., pro účely interního zpracování a uchování v personální databázi.