Distribuční společnosti | Logistika a spedice

Konkurenceschopnost obchodních společností je přímo závislá na přesném plnění svých závazků vůči odběratelům. Včasné a kompletní uspokojení objednávek, optimální skladové zásoby, aktivní kontakt se svými klienty, online controlling nad celou společností a vyladěné procesy jsou klíčovými atributy úspěchu na trhu.

Microsoft Dynamics NAV


Propracovaný moderní sklad, logistika, distribuční síť, obchod i účetnictví vám pomohou efektivně řídit procesy nákupu, distribuce a prodeje zboží. Vše máte navíc pod kontrolou díky aktuálním přehledným manažerským výstupům.

Více o Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics CRM


S CRM budou Vaši klienti neustále informováni o stavu svých zásilek. Systém umožňuje sledovat celý obchodní vztah od prvotního kontaktu až do realizace obchodu. Díky automatizovaným úlohám budou Vaši obchodníci včas a přesně informováni o významných událostech svých klientů a budou vedeni přesnými kroky k úspěšnému obchodu.

Více o Microsoft Dynamics CRM

Microsoft SharePoint


Pomůžeme Vám získat kontrolu nad firemními dokumenty! Schvalování dokumentů, definice přístupů na základě uživatelských rolí, pracovní postupy (např. schvalování faktur), firemní nástěnka, firemní sociální síť, propojení výstupů z Dynamics NAV, CRM a Office. To vše a spoustu dalšího činí ze systému Microsoft SharePoint prvotřídního pomocníka pro Vaši firmu.

Více o Microsoft SharePoint

Business Intelligence


Přesné informace o skladu, zásilkách a vyhodnocení hospodaření společnosti odkudkoliv. K tomu všemu slouží Business Intelligence (BI). Našim klientům prostřednictvím BI pomáháme vyhodnocovat výkonnost firmy, identifikovat problémy logistiky a optimalizovat procesní náklady.

Více o Business Intelligence