Obchodní společnosti | Maloobchod a velkoobchod

Konkurenceschopnost obchodních společností je přímo závislá na přesném plnění svých závazků vůči odběratelům. Včasné a kompletní uspokojení objednávek, optimální skladové zásoby, aktivní kontakt se svými klienty, online controlling nad celou společností a vyladěné procesy jsou klíčovými atributy úspěchu na trhu.

Microsoft Dynamics NAV


Dnešní rychlé tempo obchodní operací potřebuje efektivní správu financí. Systém řízení podniku Microsoft Dynamics NAV klade důraz na zefektivnění Vašich procesů. Systém je navržen tak, že se přizpůsobí vašemu podnikání a vyvíjí se v souladu s ním.

Evidence a optimalizace zásob, automatizovaný sklad, maloobchodní prodej, správa kontaktů, servisních smluv a spoustu dalších funkčností přímo propojených do účetnictví dá Vaší společnosti novou dynamiku.

Můžete měnit vzhled formulářů, přidávat další pole a tabulky a vytvářet uživatelské nabídky. Mnoho vašich finančních úloh a operací můžete automatizovat podle svých potřeb. Systém také podporuje dodržování zákonných požadavků a měnových předpisů v mezinárodním obchodě.

Více o Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics CRM


Správně vyladěný vztah s klientem zajistí Vaší společnosti spokojené a vracející se zákazníky. CRM Vám umožní sledovat celý vztah s vaším zákazníkem, vést a spravovat zákaznické kluby, tvořit marketingové kampaně, vyhodnocovat úspěšnost marketingu.

Strategickým nástrojem pro podporu prodeje, je zejména automatizace procesů, která Vaše obchodníky povede k úspěšnému obchodování.

Více o Microsoft Dynamics CRM

Microsoft SharePoint


Pomůžeme Vám získat kontrolu nad firemními dokumenty! Schvalování dokumentů, definice přístupů na základě uživatelských rolí, pracovní postupy (např. schvalování faktur), firemní nástěnka, firemní sociální síť, propojení výstupů z Dynamics NAV, CRM a Office. To vše a spoustu dalšího činí ze systému Microsoft SharePoint prvotřídního pomocníka pro Vaši firmu.

Více o Microsoft SharePoint

Business intelligence


Našim klientům prostřednictvím BI pomáháme vyhodnocovat výkonnost firmy, identifikovat problémy prodeje, skladu, hospodaření společnosti a optimalizovat procesní náklady.

Více o Business intelligence