Výrobní a průmyslové společnosti

Výrobní společnosti se potýkají s řešením své konkurenceschopnosti. Tlak, který je na ně vyvíjen je nutí neustále zvyšovat efektivitu, modernizovat technologie, optimalizovat výrobní procesy a provoz.

Těmto společnostem pomáháme dosáhnout svých cílů a jejich podnikání zefektivnit. Využíváme k tomu kromě vlastního nadšení a nasazení také elitní nástroje společnosti Microsoft.

Microsoft Dynamics NAV


Informační systém (ERP) Microsoft Dynamics NAV vám pomůže svým spolehlivým plánováním výroby, aby byly termíny objednávek včasně řešeny. Pomocí plánování zásob udržíte Vaše skladové zásoby dle požadavků výroby. Nemusíte se tedy potýkat s tzv. Mrtvým skladem. Systém navíc umožňuje sledování a řízení výroby ve více závodech, takže lze plánovat výrobu napříč různými závodními jednotkami.

Více o Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics CRM


Optimalizace obchodních procesů a vztahů se se zákazníky je klíčová úloha řešení Microsoft Dynamics CRM, které jej plní na jedničku. Řeší kompletní historii vztahu. Uživatelsky přívětivé prostředí umožní vašim obchodníkům velmi snadno a rychle zjistit všechny potřebné informace. Mobilní verze aplikace umožní vašim obchodníkům dostupnost do systému odkudkoliv.

Více o Microsoft Dynamics CRM

Microsoft SharePoint


Pro správu a archivaci výrobních procedur/receptur i pro řízení schvalování faktur a jiných dokladů. Toto vše činí z Microsoft SharePoint silný nástroj. Pomáháme našim klientům snadno a přehledně pracovat s dokumenty a tedy ušetřit čas.

Více o Microsoft SharePoint

Business Intelligence


Precizní řízení výroby vyžaduje kvalitní informace. Business Intelligence (BI) umožňuje zformovat provozní data ve strategické informace, které managementu společnosti podávají důkaz o aktuálním stavu výroby a podnikání. Našim klientům tak prostřednictvím BI pomáháme identifikovat problémy výroby, vyhodnocovat výkonnost firmy a optimalizovat procesní náklady.

Více o Business Intelligence